Louisevej 2 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Kongens Lyngby - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kongens Lyngby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kongens Lyngby er villaen på Louisevej 2 netop sat til salg. Denne rummelige bolig på 132 m² fordeler sig på 5 værelser og ligger på en grund på 463 m². Udbudsprisen er fastsat til 10.775.000 kr., hvilket afspejler dens attraktive beliggenhed.

En anden mulighed er ejerlejligheden på Baune Alle 2, 1 d, også beliggende i Kongens Lyngby. Denne bolig tilbyder 90 m² fordelt på 2 værelser og er sat til en pris på 3.995.000 kr. Lejligheden ligger på en stor grund på 8.805 m², hvilket er en bemærkelsesværdig egenskab for en lejlighed i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga