Christian Winthers V 20B og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Kongens Lyngby - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kongens Lyngby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kongens Lyngby er villaen på Christian Winthers Vej 20B blandt de seneste boliger, der er kommet på markedet. Med en størrelse på 197 m² fordelt over 7 rum, er der rigelig plads til en familie. Ejendommen er placeret på en grund på 805 m² og udbydes til en pris af 17.500.000 kr.

En anden ny bolig i Kongens Lyngby er ejerlejligheden på Boulevarden 14, stueetage. Denne lejlighed har et areal på 115 m² og består af 4 rum. Lejligheden ligger i en større ejendom med et grundareal på 8.331 m². Prisen er sat til 5.895.000 kr., hvilket kan tiltale både familier og par.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga