4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kongens Lyngby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kongens Lyngby er en af de nye boliger, der er kommet til salg, villaen på Færøvej 32. Denne rummelige villa tilbyder 164 kvadratmeter bolig fordelt på 7 rum. Boligen ligger på en grund på 902 kvadratmeter og er sat til salg for 12.995.000 kr.
Et andet spændende tilbud i området er ejerlejligheden på Mortonsvej 23, 2. th. Denne ejerlejlighed byder på 90 kvadratmeter bolig med i alt 3 rum. Beliggende centralt i Kongens Lyngby, er denne lejlighed prissat til 7.995.000 kr.
Disse to boliger repræsenterer forskellige muligheder for at bosætte sig i Kongens Lyngby - fra den store rummelige villa til en mere kompakt ejerlejlighed.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.