2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kongens Lyngby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kongens Lyngby er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, rækkehuset på Æblevænget 13 og ejerlejligheden på Carlshøjvej 5, 3 th.
Rækkehuset på Æblevænget 13 er en rummelig bolig på 127 m², fordelt på 4 rum. Det er placeret på en grund på 344 m². Med en salgspris på 8.995.000 DKK og en månedlig ejerudgift på 4.835 DKK, byder boligen på komfort og charme i et eftertragtet område.
På Carlshøjvej 5, 3 th, findes en ejerlejlighed, der tilbyder 80 m² fordelt på 4 rum, med en grund på 1.798 m². Salgsprisen for denne lejlighed er 5.495.000 DKK. Ejerudgiften er ikke oplyst for denne bolig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.