5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kongens Lyngby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kongens Lyngby er to attraktive villaer kommet til salg. Den første, beliggende på Kramsvad 7, har en pris på 8.795.000 DKK. Villaen byder på 130 kvadratmeter og består af 4 rum. Med en grund på 604 kvadratmeter, er der både plads inde som ude.
På Hedevænget 7 finder man den anden villa, der er til salg for 8.495.000 DKK. Denne bolig har et areal på 125 kvadratmeter og indeholder ligeledes 4 rum. Grunden er på 600 kvadratmeter, hvilket giver rig mulighed for udendørs aktiviteter.
Begge villaer er beliggende i det attraktive og rolige område af 2800 Kongens Lyngby, og repræsenterer spændende muligheder for kommende husejere i denne by.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.